Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-02, 13:22   #1222
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 975
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka


Weź, bo teraz to już się zastanawiam czy te moje bóle głowy to zatoki(jestem po dwóch antybiotykach już i mam dosyć, RTG wyszło czysto, laryngolog na NFZ w marcu, bo mój lofciany doktor rodzinny nie chciał mi dać na cito z ostrym zapaleniem zatok gdzie nie wiedziałam już co z bólu zrobić), czy migrena(za dużo stresów), czy gdzieś w międzyczasie przeszłam łagodnie drugiego covida Po pierwszym(jesień 2020) zaostrzyła mi się bardzo meteopatia.

Morfologię mam ok, ciśnienie też.

U mnie ślicznie się zabieliło, wygodne trapery idą w ruch
No nie wiem, mój brat zrobił sobie test i wyszedł mu pozytywny. Był u mnie we wtorek, we czwartek źle się już czuł. Dzisiaj miał jechać na normalny test. Praca zdalna.

To ta moja lekarka ogólnie sprawia wrażenie surowej, nawet się jej bałam chwilami, ale dała mi różne skierowania, pogadała fajnie. Zrobiłam RTG -jutro do odebrania. Krew też, zobaczę zaraz czy są wyniki.
Do neurologa mam na 15 lutego.

U mnie wczoraj biało było, w nocy deszcz i wiatr - wszystko stopniało. Dzisiaj rano słońce, później lało i padał śnieg. Też się trochę zabieliło. O, sarny przyszły pod siatkę

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Nimfa zdrowka dla Ciebie
U nas wiatry ostatnio wieja ,jak na styczen nie jest zimno bo cos okolo 6 na plusie ale jak dmuchnie to brrrrrrrrrrr ,bylam na miescie w sobote w sklepie z dodatkami do domu i tam juz sie pojawiaja pomalu dekoracje wiosenne jakies zajaczki tez widzialam niesmialo wyskakuja, jak wrocilam do domu sama sprawdzilam czy mam cos na wielkanoc bo ostatnio robilam wielkie porzadki i porozdawalam sporo dekoracji i sobie prawie nic nie zostawilam i dobrze mi z tym,to co mam starczy,swiatecznych tez sie pozbylam na tyle ze w tym roku mialam tylko cos na parapecie i w kuchni dwa mikolaje
Dzięki, będzie dobrze

Ja już też powoli zerkam na swoje dekoracje wiosenne, ale pogoda nie nastawia do ich wyjmowania. Prędzej bym się skusiła na choinkę
Cytat:
Napisane przez paziiiak Pokaż wiadomość
STRASZNA TA RÓŻNICA POMIĘDZY GÓRNYM A DOLNYM CIŚNIENIEM!!! Też mam czasem takie to normalnie głowa mi pęka, tylko że ja z kolei ciśnienie mam bardzo niskie i pojawia mi się np. 95 na 55 i puls 60 :|
Chyba nie mam powodów do paniki, będę musiała zmierzyć je rano, bo jakoś w południe mierzyłam i wynik może się różnić.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując