Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-07, 18:38   #879
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 73.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Do mnie dzwonili policjanci z CBŚP. Trochę sobie z nimi pogadalam, ale do momentu wyrzucenia pieniędzy przez okno nie doszło. Za to jakiś koleś dał się tego dnia nabrać i wyrzucił kilkadziesiąt tysi. Na szczęście policja (na którą zadzwoniłam) złapała gnoi. Wtedy jeszcze nie słyszałam o tej metodzie. Dziś co prawda tramwaje i autobusy są obklejone alertami, ale i tak co jakiś czas ktoś daje się na to nabrać. Jakąś grubą kasę nawet od polskich celebrytek dmuchneli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

moją babcię i mamę taki policjant chciał nabrać na tel stacjonarny dzwoniąc. Że oszuści chodzą po osiedlu i trzeba zabezpieczyć mienie składając je na policji. I że dla niepoznaki ci oszuści najpierw dzwonią do ludzi. Ale on jest tym uczciwym, podał imię i nazwisko i można go sprawdzić na policji, śmiało dzwonić. kurcze wszystko się zgadzało tylko na całe szczęście mój brat który był wtedy w domu zadzwonił nie pod nr policji z tel stacjonarnego tylko na osiedlowy komisariat z własnej komórki. I się okazało że dzwoniąc na policję z nr stacjonarnego po tel oszusta by było się przekierowanym na inny tel oszusta potwierdzającego że ten i ten to policjant. Rozumiecie jakie tu akcje już odchodzą...
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując