Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze zgrzyty przy mieszkaniu razem - zwierzak
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-10, 19:15   #112
Tanma
Raczkowanie
 
Avatar Tanma
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 111
Dot.: Pierwsze zgrzyty przy mieszkaniu razem - zwierzak

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89112779]Czytalam kiedys o sytuacjach ze wąż uciekl wlascicielowi. Jak to mozliwe, jak to moglo sie stac? Co o tym myslisz?[/QUOTE]
Według mnie kwestia nieuwagi. Ja, ze względu na to, że moi rodzice kategorycznie oświadczyli, że jeśli zobaczą gady bez nadzoru w domu to od razu każą mi je oddać, naprawdę bardzo uważałam. Opuszczały terraria tylko w mojej obecności, za każdym razem sprawdzałam, czy wszystko jest dobrze zasunięte.

W przypadku ogromnych gadów może się też zdarzyć uszkodzenie ściany terrarium. Mój większy wąż miał niecałe 2m, ale potrafił przyładować w szybę jak coś za szybko mignęło przy terrarium. Może w przypadku ucieczek takie sytuacje kończyły się uszkodzeniem szyby, zwłaszcza jeśli lokator miał kilka metrów długości.
To co jeszcze przychodzi mi do głowy to momenty czyszczenia terrarium. Na ten czas przenosiłam gady do grzanych pojemników, one były na pewno mniej bezpieczne. No ale trwało to chwilę i wracały do siebie.
Tanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując