Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-14, 08:30   #1896
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jutro kończy mi się umowa w DD. Czy pensje dostanę w okolicach tego tygodnia, czy normalnie, pod koniec miesiąca jak zawsze?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Tak ja zawsze dostajesz.


Cytat:
Napisane przez Szaryburykot Pokaż wiadomość
Głupia sprawa, ale mam nowe spodnie (z lumpa, ale w mojej szafie nowe), w których ciągle rozpina się rozporek. Co z tym zrobić? Opłaca się wymienić zamek? Czasem noszę crop top, więc chciałabym sobie z tym poradzić w sposób niewidoczny, jakieś obwiązywanie pętelką odpada.

Wymiana zamka u krawcowej to koszt ok. 15 zł


Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jaki szampon do włosów przetłuszczających polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja ogólnie polecam łagodne żeby nie podrażniać jeszcze bardziej skóry. Jak masz skłonności do przetłuszczania się to raczej nic nie zrobisz. No chyba 2 razy dziennie musisz myć to już polecam iść do trychologa. Jakieś rożne specyfiki wysuszające działają tylko na chwilę, bo potem skóra wydziela jeszcze więcej sebum i jest tylko gorzej.


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
1,5 godziny mniej więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To zależy od kosmetyczki i tego jak robi. Wiem, że niektóre robią jeszcze dłużej. Wszystko zależy od zdobień, staranności i czy trzeba ściągać starą hybrydę.


Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A co robicie w czasie gdy kosmetyczka robi Wam paznokcie? Czym się zająć w tak długim czasie? Prowadzicie small talk czy jedna dłonią grzebiecie w telefonach? Tak jakoś głupio siedzieć i się nie odzywać albo zajmować się telefonem i ignorować osobę naprzeciwko.

Zależy od osoby. Czasem z kimś obcym można podłapać jakiś temat i rozmowa się klei jak z dobrą koleżanką. Do fryzjera np. chodzę już od lat i jesteśmy na ty, więc zawsze coś tam się zagada. Ogólnie jak z kimś nie mogę znaleźć wspólnego języka to small talk albo milczenie. Grzebać w telefonie nie lubię, o to właśnie trochę takie ignorowanie chyba, że np. siedzę już farbą, a fryzjer nade mną nie stoi.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując