Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-19, 22:48   #2355
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dzięki. a czemu uważasz, że nie warto? Miałaś z nim styczność, coś się z nim działo, czy tak po prostu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A używałaś w ogóle iPhona? Ja mam od paru lat dwa telefony, o ile iPhone ma spoko aparat, to jest kupa małych lecz irytujących różnic w apkach i na codzień wolę raczej jakąś wersję "pro" urządzenia, ale na Androidzie. Po prostu nie mogę się przestawić na ajfona. Android lepiej współpracuje z innymi urządzeniami nie-apple, jak tv, androidowy tablet czy smartgadżety. Mamy też MacBooka, ale też mi z nim nie po drodze, nie mogę się przestawić, nawet jak mam przed sobą odpalony i chcę coś dłużej porobić, to wolę iść wygrzebać ThinkPada ze stacji. Z kolei mój mąż bawi się czasem w edycję video i woli do tego środowisko Appla. Jak się ma pozostałe urządzenia Apple, to pozostawanie w jednym środowisku ma sens. Atutem ajfonów jest też to, że lepiej trzymają wartość od androidów, jeśli Ci nie podejdzie, to po prostu spuścisz troszkę z ceny i raczej powinno udać się dość szybko sprzedać.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując