Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-23, 11:54   #2978
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja miałam zapalenie ucha podczas covidu.

Lekarka odmówiła przepisania mi antybiotyku.

Zdychaj, człowieku, z bólu, bo z domu nie wyjdziesz, a antybiotyku nie dostaniesz, bo lekarz cię musi obejrzeć. Z całym szacunkiem dla lekarza pierwszego kontaktu, bo oni też są potrzebni, ale to nawet nie jest laryngolog, co on mi zrobi, nawet jak popatrzy?

Bardzo współczuję córce, ja po prostu załatwiłam antybiotyk na czarno i niech się gonią, bo to są jakieś jaja.

Powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Chociaż ja bym na twoim miejscu, cava, ogarnęła córce prywatną wizytę.

Pewnie od razu wypiszą antybiotyk i problemu nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Teoretycznie tak.

W praktyce - jest tak sformułowany (ponoć), że pracodawca ma możliwość, ale nie obowiązek, wysłać pracownika na urlop.

Więc nikt tego nie będzie przestrzegał.
Moja ginekolog mi opowiadała, że niektórzy ginekolodzy na początku pandemii "leczyli" pacjentki telefonicznie [emoji23]

Ale są też dobre przykłady- mój 5letni bratanek miał covid. Zresztą jak wszyscy tam.Z dnia na dzień było gorzej- gorączka nie ustępowała, miał opuchnięte nogi, że nie mógł chodzić, powiększone węzły chłonne. Siostra zadzwoniła do pediatry i mówiła co się dzieje, ta kazała natychmiast bez kolejki przyjechac. Siostra mowi jej, że wszyscy są chorzy, mają covid, w izolacji, a ona na to, ze to kompletnie nie ma dla niej znaczenia i mają przyjeżdżać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując