Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pogaduchy po 30stce
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-16, 12:46   #88
LazyMarcepan
Raczkowanie
 
Avatar LazyMarcepan
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 141
Dot.: Pogaduchy po 30stce

Dziwna jesteś To że oznaczyłam Cie w poście nie znaczy że wszystko co pisze odnosi się do Twojej wypowiedzi i idzie na Twoje konto.



Fajny był wątek dziewczyny, każda z was jest świetną osobą i ma niesamowitą historię ale mi się już nie chce tu przychodzić i czytać co Robot napisze... Po prostu.

Ty po prostu jesteś kąśliwa i zgorzkniała. Innym piszesz co i jak ale jak ktoś chce coś Tobie wtrącić to już źle i jedziesz po niej. Lecz się dziewczyno, może nie jest za późno albo wyjdz czasem do ludzie a nie tylko psy i psy.



Ja się żegnam bo w tym wątku tylko będą uszczypliwości, zgryźliwości, wytykanie jakie ktoś ma chore podejście do życia i spychanie na margines... Możesz pisać, że sobie poszłam bo ukłuło, duma czy co, ale w dupsku to mam, bo mi się po prostu nie chce czytać co komu napiszesz bo niby dojrzała kobieta a myślenie takie że głowa mała.



Możesz sobie pogratulować Robocie. O jedną mniej tutaj albo o jedną więcej do twojej kolekcji.





CZEŚĆ WAM WSZYSTKIM
__________________
Miało być LadyMarcepan... Widocznie moje przeznaczenie jest inne niż bym chciała


LazyMarcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując