Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-20, 19:33   #5015
mayuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dobry wieczór kochane...

Piszę sobie, no w łóżku bo gdzie indziej... Od popołudniu ciul lepiej się wstaje itp...wxzorsjxpopoludniu ostatnie dwa naraz wzięte ibupromy w południe.dziekuje za wyjaśnienie...więc nie patrzę na cycuszki teraz...niech opadają powoli sobie...ja wyjściowa a, pod biustem 74a w biuście 81, wzięłam mentor 350cc, cokolwiek znaczy to CC...🤭profil średniowysoki, acz szerszy w podstawie. Apetytu tak mam mało, dziś biegunka mnie złapała już biorę ciągle antybiotyk i dwie kapsułki trzy razy na dobę cyclonamina. Dziś dowieziono mi na biegunkę enterol. Wiecie, że bardzo ciężko, jest robić taka operację samotnej babce..niema mężczyzny troskliwego, w nocy służącego ręką jak beznadziejnie się lezyca plecy juzz bolą a na inną pozycję nie ma szans to choć na chwilę wstać a tu wstać samej dźwignąć nie idzie...i leżysz taka sama...i różne myśli, i w dzień też, i czekam aż to minie, bo takim smutkiem mi zalatuje...buuu dziś śpię z małymi w łóżku weekend spały u sąsiadki.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Przepraszam za brzydkie słowo...miało być ciut a nie ciu....l..przepraszam..
mayuni jest offline Zgłoś do moderatora