Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mąż mnie zostawił...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-03-29, 17:40   #21
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mąż mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A może zamiast iść z tym na forum, po prostu chociaż raz powinnaś postawić na swoją prywatność, dać sprawie czas i uporać się z tym. Sprawa świeża, a Ty już tutaj. Serio, po co Ci to? Uważam, że kolejny raz tylko szukasz atencji (to jest efekt nieprzepracowanych problemów, karmisz się tym, ale w niczym Ci to realnie nie pomaga, wręcz przeciwnie - uważam, że Ci to szkodzi, chociaż ludzie będą mieć dobre chęci pocieszając Cię). Użytkownicy podejdą emocjonalnie, zaczną Ci radzić, a Ty i tak niczego realnie w swoim życiu nie zmienisz, bo uznasz, że się wyżyłaś, wyprałaś z emocji i już jest lepiej. Za moment może się okazać, że jednak zwrot akcji i zejście się. I będzie Ci głupio. Nie lepiej najpierw uporać się z sytuacją w realnym życiu? Bo to nie tutaj. Forum nie jest terapią. Gdyby było, to już dawno byś coś REALNIE w życiu zmieniła. Nie zmieniłaś nic poza dekoracjami i jakimiś drobiazgami. Błędy od lat robisz te same z uporem maniaka.
O ile cały Twój post to sama prawda o tyle mi się wydaje że Tinker nie ma w swoim otoczeniu żadnych rozsądnych osób które doradzą jej coś mądrego. Do kogo ma zwrócić się teraz o pomoc? Do toksycznej matki? Podłej siostry? Teściowej? Męża który ją zostawił? Ciężka sytuacja dla osoby która kompletnie nie potrafi panować nad swoimi emocjami. Z racji bardzo niskiego progu pobudzenia ja raczej bym nie foradzała żeby została z tym sama bo tego na dzień dzisiejszy dziewczyna nie dźwignie. Jak już mamy takie rozchwianie emocjonalne że tabletki i cięcie się wchodzą w grę to słabo...
Tinker w trymiga zapisz się do psychiatry. Zwolnienie z pracy przynajmniej na 2 tygodnie plus tabletki. Telefon najlepiej wyłącz. Jeżeli masz taką możliwość to zatrzymaj się u kogoś kto jest Ci przychylny jeżeli nie masz nikogo takiego a mąż ptoponuje pieniądze to je przyjmij i wynajmij coś na szybko. Zmiana otoczenia jest bardzo ważna. I pamiętaj to nie jest czas na podejmowanie decyzji, to nie jest nawet czas na myślenie o tym. Ustabiliziuj się najpierw i uspokój i dopiero wróć do sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora