Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 22:25   #2934
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Hej I co zaczęliście brać szczepionkę ? też słyszałam różne opinie jednemu pomaga drugiemu nie, wręcz nie są w stanie przyjąć całej serii Koleżanki córka jest po pierwszej dawce, też straszna alergiczka niestety takie dzieci szybciej, łatwiej łapią i trudniej wychodzą z choroby.
U nas na wysypkę dajemy teraz zyrtec, ale myśle, ze najbardziej pomógł krem la roche posey, w końcu duża poprawa





Biedaki i biedna Ty Daj znać jak będzie po badaniach, z tej astmy dziecięcej pewnie wyrosną. Syn kuzynki sporo chorował w przedszkolu, do żłobka nie chodził. Teraz jest w drugiej klasie i całkiem nieźle.

Stresuje się kwietniem ja nie bardzo mogę znowu iść na opiekę, mąż ma dużo pracy, babcie nie pomogą, muszą być zdrowe ;-) ale wiadomo jak jest a pogoda nie pomaga
Pożyczyliśmy od znajomych scoot and ride, Oliwia tak zachwycona, że nawet mąż chce jej kupić a dla starszej po 3 popołudniach w sklepach rowerowych w końcu wybraliśmy rower na którym będzie się uczyć jeździć, w zeszłym roku nie znaleźliśmy sił i czasu na naukę :-/

Pozdrawiam i oby do maja ;-)
Hej. Jutro wizyta u alergolog i liczę, że od razu pani doktor da nam skierowanie oraz że na miejscu zrobimy badania.
Bostonka minęła, przyplątał się gil Kornelowi i chłopaki nadal w domu. Kornelowi schodzi skóra z palców u rąk i stóp i chyba zejdzie paznokieć u nogi, bo dziwnie wygląda. U niego ta bostonka dość ostro przebiegła. Btw przeszliśmy wszyscy to paskudztwo, u mnie na szczęście skończyło się na dwudniowej gorączce i plamkach na paznokciach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

U nas również jazda na rowerach w domu [emoji3] Kornel ma puky trzykołowy, ale bardzo interesuje się cruzee starszego do tego stopnia że chodzi z nim z ramą pomiędzy nogami, a jeszcze za niski żeby usiąść na siodełko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując