Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-04, 11:11   #1269
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Ja uważam, że nie ma co się nastawiać i doszukiwać objawów.. Mając 37 lat mam świadomość, że to nie będzie takie proste. Sama jestem tuż po odstawieniu tabletek, w pierwszym cyklu, czekam co będzie dalej.. mikro plamienie po owulacji miałam wielokrotnie i na nic ono u mnie nie wskazywało... to oczywiście nie znaczy nic, organizmy nasze są nieprzewidywalne.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Ja do tej pory nie miałam krwawień poza okresem. Aczkolwiek nie upieram się przy tym, że to było implantacyjne. Czas pokaże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
ja wiem że łatwo mówić, ale gdy się odpuści, to jest łatwiej.
u nas samych tak było.
próbowaliśmy według zegarka co do godizny wręcz i nic się nie działo, dzidzi się zadomowić nie chciała.
dopiero gdy zapomnieliśmy o terminach, się nagle udało!
Wszyscy tak mówią.
Ja na tę chwilę odpuściłam, bo mnie dopadło choróbsko (gorączka!) i nawet tak myślę, że może lepiej, żebym nie była teraz w ciąży, żeby nie miało to złego wpływu na płód. Oczywiście na wszelki wypadek biorę tylko paracetamol (max 1000 mg dziennie) i zgłoszę to wszystko lekarzowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując