Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-05, 08:40   #1274
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Magda, miałam podejście jak Ty - chciałam córeczkę, ale i z chłopca bym się cieszyła. Imię miałam tylko dla chłopca i byłam na 100% przekonana, że noszę synka aż do badań prenatalnych. [emoji39]

Dobrze, że lepiej się czujesz, ale sporo masz jeszcze objawów. W Polsce już się nie testuje na covid? Czyli dane, które codziennie podają nijak mają się do rzeczywistej liczby zachorowań. Ale u nas nie jest lepiej - test pcr robi się tylko pewnym grupom jak lekarze czy pracownicy domów opieki oraz osobom z objawami. Reszcie też już nie. A i tak liczby zachorowań są kosmiczne.

A będziesz mimo to robić jakoś na dniach test ciążowy?

Gr8ania, to już prawie dwulatkę masz, to mi się wydaje fajny wiek bo dziecko sporo już rozumie. Lipcówka? [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Polsce zmieniły się przepisy. Teraz covid to jak każda inna infekcja. Nie wiem, skąd te oficjalne dane o zakażeniach. Ja powiedziałam lekarzowi, że u mnie w pracy już 2 osoby z pokoju mają covid, a i tak nie chciał dać skierowania. Pozostaje mi test apteczny, ale nie wiem czy można mu ufać w 100%. Dostałam zwolnienie i mam siedzieć w domu i odpoczywać. Z leków tylko ewentualnie paracetamol z razie gorączki i bólu, którego nie będę w stanie wytrzymać (max 1000 mg dziennie). Do tego ciepłe okłady na plecy, leżenie na boku z poduszką między kolanami.
Nie wiem, kiedy testować. Jestem w 9 dniu po owulacji, to 22 dzień cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując