Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uzależnienie od słodyczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-10, 18:34   #874
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Uzależnienie od słodyczy

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Ja już stwierdziłam, że całkowite usunięcie słodyczy u mnie nie przejdzie, ale ostatnio udało mi się mocno je ograniczyć. Myślę że ważne jest ewentualne wsparcie partnera ( żeby on też ich nie jadł). U mnie to chłopak chciał zrezygnować i zmusił i mnie, bo byłoby mu trudno samemu. I tak poprostu nie kupujemy słodyczy do domu no ale ja w pracy do kawy codziennie zjadam po 1 cukierku, żeby nie było mi tak przykro :p poza tym na śniadania jem owsianki zwykłe i pieczone które czasem dosładzam erytrytolem, dodaje owoce itp. czasem robię np placuszki i dżem z owoców dosładzany erytrytolem. Dobrze że ze słodzenia napojów zrezygnowałam jakieś 10 lat temu.
No i jakoś czuję się lepiej po tym niemal już miesiącu. Pewnie też wpływ ma to, że zaczęłam chodzić regularnie na siłownię.
Dość ostro ograniczyłem węglowodany i rezultat jest średni. Z jednej strony lepsza skóra i minimalnie lepsze samopoczucie. Z drugiej strony spora utrata wagi. Nie wiem specjalnie czym zastąpić te 500-800 kcal dziennie. Dla mnie utrata wagi= niedowaga na poziomie wzrost minus 20, więc to niezbyt pozytywne.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2022-04-10 o 18:35 Powód: meryt
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując