Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-19, 10:42   #4999
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89189802]Rozumiem. Chociaż ten Bobrowski w filmie Furioza tak mi się troche kojarzy z bandziorem/mafioso, tudzież ochroniarzem. Mieszkałam przez 7 lat w UK - tam wielu ochroniarzy w klubach nocnych jest starsza, właśnie ok. 40-tki, i podobnie wygląda, tylko często mają na sobie garnitur, w zależnosci jak elegancki jest ten klub.

Zgodze sie z Panią_R, że to chyba dość popularny typ wśród gustów Polek.

Miałam mieć spotkanie o 9ej, ale na szczęście anulowane Zaczynam o 11ej. Na szczęście, bo wtorki są intensywne, więc jeszcze sobie poświątecznie dychne .

Dziewczyny, jak rozumiecie kwestie przeolbrzymiej pomocy dla Ukraińców przez Polaków, a tym samym budowania muru dla uchodzców z innych krajów nie tak dawno temu? Nie wiem jak to rozumieć.[/QUOTE]Niestety, ale chyba macie rację co do tego *ulubionego* typu Polek. Widać to też w naszych filmach...

A Bobrowski grał role gangsterów czy osób pośrednio związanych z półswiatkiem nie raz - w serialu "Odwróceni", "Bokser", "Prawo ojca".

Podoba mi się za to Tomasz Wlosok, którego zdjęcie było tutaj kilka stron temu Ten aktor też ma potencjał do grania złych postaci.

Nie przypadł mi za to do gustu Kamil Nozynski, grający w "Ślepnac od świateł".



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora