Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-22, 10:32   #813
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny część II

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No to jednak wychodzi, że sieciówki w Warszawie są drogie. Tzn. ja miałam tego świadomość, bo w lubelskich piekarniach, kiedy jestem w rodzinnych stronach płacę jednak mniej i to sporo mniej. No ale przecież ta świadomość nie sprawi, że przestanę jeść pieczywo (pewnie niestety, ale jem go sporo-kanapki do pracy/ drożdżówki,czasem też chleb na śniadanie). Pszennego chleba nie jem bo nie lubię. Tylko żytni/gryczany. Mam w okolicy trzy piekarnie i we wszystkich trzech ceny kształtują się na podobnym poziomie, a smak też nie jest jakiś zachwcający- to są franczyzy, więc niejednokrotnie pieczywo jest po prostu z odpieku
a w jakiej piekarni kupujesz? bo ja np. w lubaszce biorę żytni/razowy i to wychodzi poniżej 10 zł za kawałek 500g. Nie pamiętam dokładnie, ale nie płacę kilkanaście zł za standardowy kawałek pół kg.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując