Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-22, 15:51   #75
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cinde Polonista w liceum mnie wyśmiewał, a w podstawówce lubiła, ale twierdziła, że moja koleżanka z ławki zostanie dziennikarką, a ja... będę pracowała w maglu. Zabolało. Bardzo się wierciłam na lekcjach i przeszkadzałam, więc nie byłam lubiana.


Kiedyś już pisałam o social media chyba tutaj
Wrzucam jeden z pierwszych postów, które widzę na instagramie po zalogowaniu - Science Mission, przegląd bakterii, które wnosimy na butach do domu. W stories czeka na mnie polityczna satyra od Michała Marszała z Tygodnika NIE oraz Jakobe Mansztajna z Make Life Harder. Dalej przegląd politczny od przesympatycznej prawniczki Malwiny nie.pełnosprytna, która pasjonuje się polityką od dziecka. Dalej jest Inti_skin, kobieta - encyklopedia kosmetologii, bez ktorej nie umiem kupić filtra, michał.kot, dietetyk zajmujący się schorzeniami u kobiet, dziesiątki wspaniałych aktywistów, czołowa seksuolozka i edukatorka seksualna polskiego internetu Kasia Koczułap, Janek Świtała, ratownik medyczny zajmujący się edukacją w sieci - ma swój kanał na Youtube. Kilka kosmetolożek dzielących się regularnie wiedzą na temat substancji aktywnych w kosmetykach, robiących przeglądy rynkowych nowości, psycholożki, które obserwuję od czasu, gdy same były studentkami, a które nadal robią wspaniałą robotę z odświeżaniem mojej i nie tylko wiedzy akademickiej. Na Instagramie kupiłam też piękny stół vintage, którego bliźniak pojawia się w inspiracyjnych aranżacjach na Westwing oraz znalazłam chyba najlepszą specjalistkę w Polsce w powiększaniu ust, Aleksandrę Sieczko z Kielc.
Czytuję blyskotliwe tweety Seneszyn, Giertycha, Piechocińskiego... Podśmiewam się widząc, czego po raz dziesiąty nie zrozumiał Tomasz Lis, czy Janusz Kowalski. Zaglądam i do personal shopperów, stylistów, moim niedawnym odkryciem są profesjonalne scenografki i kostiumografki. Mam tez w obserwowanych społeczną rysowniczkę Szarosen od kontrakcji "Kochajcie mnie mamo i tato", kolejną fantastyczną feministyczną rysowniczkę Lainey Molnar, kilka świetnych polonistek jak babaodpolskiego i paulina.inaczej , lekarzy, prawników, architektkę pieing, polityczki lewicy oraz profile demaskujące FEJK newsy jak Demagog. Nie moge też nie wspomnieć o wspaniałym profilu, który daje wiele do myślenia chyba każdemu - wspaniełe babki z jakwychowaćdziewczynki, których wpisy opartę są na wielu badaniach... np o tym, że chłopcom obrzydza się zabawę lalkami

O patoinfluencerach jak kamerzysta, dowiaduję się tylko przy okazji, gdy są oskarżani o gwałt czy molestowanie. Nie mam z nimi żadnej innej styczności.

A co do plotkowej częsci SM, to Joasia jest jednym z jej klaunów https://www.donald.pl/artykuly/MgKCj6mv/przetakiewicz-wzywa-bogatych-zeby-przestali-sie-ukrywac-i-odwazniej-demonstrowali-zamoznosc


Soso dziękuję Ci bardzo Daj znać ile Ci zwrócić za zakup.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3451.jpg (508,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3452.jpg (719,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3453.jpg (526,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3454.jpg (501,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3455.jpg (478,7 KB, 50 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-04-22 o 16:22
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując