Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po T. cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-27, 15:50   #3097
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Pandka85 Pokaż wiadomość
U nas spokój. Niby czuje jakieś pobolewania i kłucie ale na razie nic, a dużo chodzę, sprzątam, masaże, gorąca prysznice, przytulanki… i nic Myślałam, że może uda się wywołać małego samodzielnie ale chyba nici z tego. Dziś idziemy na wizytę do naszego doktora na usg żeby oszacować wagę i jak mały będzie miał gabaryty do SN to chyba jutro do szpitala na wywołanie. Także ja albo Mamiska następne bo z wywołaniem to też może potrwać kilka dni zanim się rozkręci akcja. Trzymajcie kciuki! [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To zaraz powitamy kolejnego maluszka na naszym wątku

29+6

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Vanessa gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] Mój już prawie półroczny ( kiedy to zleciało [emoji24]) Szymuś wita Twojego [emoji3060][emoji3590]
Pandka ja miałam wywoływany poród, urodziłam naturalnie a Mały miał prawie 4kg także jakbyś miała jakieś pytania to pisz [emoji16] Trzymam kciuki [emoji3590]

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Długo rodziłas mając wywoływany poród ?

Ja przez cukrzycę będę miała w 38 lub 39 TC wywoływany. Chciałabym żeby samo ruszyło tak jak w pierwszej ciąży ale wiadomo, różnie może być.
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując