Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty aging - plotkowo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 08:14   #58
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jak reaplikujecie filtr na twarz w ciągu dnia? Smarujecie ponownie całą twarz i nakładanie na to drugi raz makijaż?
Jak jestem w domu to nakładam again na całą twarz, a jak jestem w pracy to mam spf w strayu.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Czyli lampy przy regularnym chodzeniu na hybrydę nie mają wpływu na czerniaka paznokci?

Byłam kilka razy na Kobido, ale nieregularnie i nie widziałam żadnej różnicy. Bardziej chodzę od czasu do czasu tak prewencyjnie. Podobno po iluś tam zabiegach w odpowiednim odstępie czasu, w dodatku przy bardziej dojrzałej skórze, efekty są dużo bardziej spektakularne.

Byłam też na mezoterapii dermapenem, co zachwalała moja koleżanka, że już po jednym zabiegu widziała super efekt - u siebie nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy.

Aktualnie najbardziej mi doskwiera takie jakby zatracenie owalu twarzy i większe worki pod oczami i sama zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić. Może ten wątek mnie natchnie
Jeżeli chodzi o kobido to ja się właśnie nad nim zastanawiam by iść na te cuda, ale powinno się pierw chodzić do tydzień, a 200 zł co tydzień dawać za masaż to tak no.... ciężko Jeszcze słyszałam, ze zoga jako masaż robi świetne efekty. Jest jeszcze droższa od kobido Osobiście sama chce się nauczyć jak robić coś a la kobido w domu by chociaż trochę tę skórę wymasować No i też taping mnie mocno zastanawia.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując