Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-11, 09:15   #80
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Cały dzień.walka z jedzeniem a na dobranoc to wypiła 180 a po 1h ryk bo by jeszcze chciała i wypiła 100ml

Mikoma no nie szkodzi, czasem te strony też mnie pokonują
Ja dziś w mohito mierzyłam taką i nie wiem czy się skusić czy nie
https://www.mohito.com/pl/pl/sukienk...ware-6915l-05p

Ale jak nie umie zmienić pampersa? Przecież do tego nie trzeba kursu żadnego, ja swoim mamą powiedziałam raz, i po jakimś czasie ew powtórzę i generalnie kumają [emoji2][emoji2]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednak znalazłam

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1062747004.html

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1052097003.html tę to chyba sobie kupię jeszcze w różu

Piękna na twoja kilka lat temu, strasznie mi się podobał ten hype w sklepach na kwiatowe wzory, miałam całą szafę takich (a wszystkie znajome narzekały, że nic normalnego nie da się kupić ), ale teraz, przez bardziej zaokrągloną figurę, chyba wolę gładkie wzory. Ale marzy mi się powrót do kwiatków.
Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Młody zasnął wczoraj o 17-tej, po czym obudził się o 1 na karmienie, potem o 5 i finalnie o 7-ej zarządził pobudkę.

Ja po śniadaniu i kawce, Młodziak na macie i zaczynamy dzień. Młody wścieka się jak szatan, wydaje skrzeki rodem z horroru[emoji15]

Jedytka, mój też się odchudza, ale to pewnie przez zęby.

Mikoma, jestem z was dumna [emoji1] jak wystroisz Helcię w nowe nabytki to wrzuć jakieś fotki na fb
A robiliście próbę generalną z teściową? Wydaję mi się, że da radę tylko teraz się wami wyręcza.

Ja za to kupiłam koszulę, kostium kąpielowy i tunikę z lnu, a dla młodzieży zestaw body i żonobijek, kombinezon plus 3 kapelusze.

Intuicja, gratki dla Szymka za sprawne pełzanie, no to teraz masz jeszcze etat jako prywatny ochroniarz [emoji3]
Drzemki i spanie chyba u wszystkich się poprzestawiało, musimy przetrwać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie ja już wielokrotnie próbowałam ją namówić, żeby jak jest u nas na noc, to żeby spróbowała czy to wykąpać (chociaż tego raczej nie będzie musiała robić), czy poranną toaletę ze mną ogarnąć, czy podać jedzenie. Ale ona zawsze twierdzi, że się boi, że to za małe dziecko. Moim zdaniem im mniejsze, tym łatwiej się nauczyć, bo teraz już H stała się bardziej wiercąca, przy jedzeniu się kręci, bo ją wszystko interesuje. Zresztą, same wiecie, jak jest, co ja wam tłumaczę Chociaż zauważam pewien progres, bo ostatnio chociaż zaczęła ją sama brać na ręce, a wcześniej tego nie robiła.

A jak już mowa o zainteresowaniu wszystkim, tylko nie butelką, to kupno tego fotela https://liiving.pl/produkt/fotel-uszak-london-love/ z zamiarem, żeby był do karmienia, to był błąd okazuje się, że ten wzór jest fascynujący, zdecydowanie lepszy niż żarcie, aż trzeba głowę wywijać do skręcenia karku, żeby popatrzeć fajne jest też to śmieszne słońce na suficie, czyli żyrandol

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej zdrówka dla chorujących i sił dla mam.
Intuicja gratulacje dla synka, mój się denerwuję bo nie wie jak ruszyć do przodu, coś tam nogę podciągnie to zaraz rękami do tyłu się odepchnie. Ostatnio mi się schował, słyszę jęki i żale a jego nie widać. Tyłem wszedł pod kanapę, musiałam męża wołać aby ją podniósł,bo był akurat pośrodku. Dobrze że tam sporo luzu jest bo nasz kot też potrafi się pod nią schować..
Wczoraj miałam się wybrać z córką na basen ale jak młody zasnął to się trochę przytuliłam do niego, potem przyszła też córka i w sumie wszyscy drzemkę po 17 zaliczyliśmy. Córka później dopiero o 23 zasnęła,ale ja w końcu jak wstałam miałam siły i chęci trochę mieszkanie ogarnąć.
Ale jak to pod kanapę

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2022-05-11 o 09:26
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując