Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-11, 14:38   #4838
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja bym się aż tak nie czepiała o to pomaganie w kontekście tej sytuacji, choć też działa na mnie ten zwrot jak płachta na byka. No bo jednak on był u teściowej, a więc pomagał powiedzmy. A Agnieszka to chyba ogólnie się nim zachwyca .

Cóż, niestety się zgodzę, że choć chyba to jedna z najlepszych edycji pod kątem wyglądu uczestniczek (jeszcze przypomina mi się edycja z Martyną i Anitą), to jakoś hmmm gdybym była facetem to chyba z uwagi na zachowanie rzeczywiście panie byłyby dla mnie średnio pociągające. Dorota jest właśnie bardzo dziecinna, Patrycja najbardziej mi się podobała wizualnie, ale przestała przez swoje odzywki, a Agnieszka - dla mnie styl ubierania się ma normalny, ale jest taka hmm, rezolutna to dla mnie najbardziej pasujące do niej słowo. Ale panowie to jeszcze gorzej - Kamil i Piotr są dla mnie zupełnie na nie i Piotr też sporo stracił przez swój charakter i głos, bo z samego wyglądu na zdjęciach dla mnie nie był zły.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora