Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner przy porodzie - za czy przeciw?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-13, 13:54   #180
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Partner przy porodzie - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
I co byś zrobiła lub poradziła kobiecie, gdyby ona nie chciała partnera przy porodzie a on by chciał? Ma prawo, czy nie?
A dlaczego akurat ja miałabym radzić? Skąd mam wiedzieć jakie mają relacje, jakie zasady u nich panują, jaką mają hisotrie? Nie jestem sędzia ani psychologiem od rozstrzygania sporów małżeńskich. Jakby to była moja przyjaciółka to bym jej powiedziała co o tym myślę przez pryzmat całokształtu.
Oczywiście uważam, że kobieta ma tu ostatnie zdanie.
Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Nie do mnie ale powie ze swojej perspektywy: ja czułabym się zdradzona i opuszczona w potrzebie. Zawiodłoby to moje zaufanie do takiego stopnia, że relacja pewnie by się zakończyła. Nie jest to kwestia porodu jako takiego, ale świadomości, że mogę na niego liczyć, że mnie w potrzebie nie opuści, tak ja ja jego nie opuściłam w ciężkiej chorobie, kiedy się zmagał z prawdopodobieństwem kalectwa, że nie przestałam go kochać i pożądać, kiedy był najbardziej bezbronny i polegał na moim wsparciu.
Tak samo + nie zmienia się zasad w trakcie gry, jakby nagle zmienił zdanie to byłoby to wielkie świństwo i po co mi do życia niehonorowy człowiek któremu nie można zaufać. Pytanie w sumie źle zadane, bo tu by się nie rozchodziło także o kwestie niedotrzymania obietnicy, a dla mnie to ciezki kaliber.

A co byś ty zrobiła, jakby ci partner powiedział na tydzień przed ślubem że chce intercyzę dla ciebie niekorzystna?
Albo jakby powiedział, że nie będzie już chodził do pracy, bo go robota stresuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora