Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-14, 14:34   #3376
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, ale w maju będzie dużo skromniej

Cóż, skoro zapasy się powiększyły to może chociaż Cię to zmotywuje do zwiększenia częstotliwości pielęgnacji? u mnie wiosną/latem często tak bywa, że jakoś tak zyskuję motywację. Nie cierpię lata i moja skóra oraz włosy też nie, wszystko suche, nieszczęśliwe - to pielęgnuję

A denko bardzo ładne
Sent from my M2101K6G using Tapatalk.
Staram się raz w tygodniu (najczęściej w niedzielę) ,choć różnie to bywa 😉. Wszystko wyjdzie w "praniu". Moja skóra i włosy(u nasady mega przetłuszczające a ogólnie siano) też są suche. Dlatego już od jakiegoś czasu zaczęłam się kremować regularnie i widzę efekty,nie jakieś spektakularne ale jednak 🙂

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Ja niebawem kończę przygodę z tym wątkiem i zbieraniem pustych opakowań. Na jak długo to nie wiem. Wrzucę jeszcze tylko na koniec swoje denko z ostatnich 3 miesięcy. W lipcu rodzę i trzeba będzie zająć się innymi rzeczami. Już wiem, że muszę trochę przystopować z zakupami i chciałabym skupić się na zużywaniu tego co mam.
Życzę dużo zdrówka 😚

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Nie idzie mi coś spisywanie zużytych produktów, a to wyrzucę opakowanie i zapomnę, co zużyłam, a to w ogóle zapominam Tyle mi się udało z pamięci wyciągnąć, głównie wszystko do włosów

- szampon w piance Sessio - niewydajny, więcej nie kupię
- szampon Barwa z octem jabłkowym
- szampon Barwa ryżowy
- odżywka Isana Color Shine
- odżywka Isana Silk Shine
- odżywka Isana Intense Care
- odżywka Isana arganowa
- pianka pod prysznic Rituals Serendipity - zapach jest wspaniały, ale trochę mnie przesuszała, kupię olejek myjący o tym zapachu
- odżywka do rzęs Eveline
- serum z witaminą C Klairs
- pianka do twarzy OnlyBio kombucha

Na wykończeniu:
- maska-krem Lano Aussie Flyer - na pewno kupię drugą, jest super na noc, albo rano jak nie chce mi się nakładać skomplikowanej pielęgnacji
- maseczka Orientana Złota Aralia - wygląda super, ale nie robi nic szczególnego
Ładne denko 👏 ja też wielokrotnie tak miałam😉

Moje majowe:
1. Batiste,suchy szampon
2. Ziaja, ananasowy żel pod prysznic do ciała i włosów
3. Rituals,scrub pod prysznic ( happy budda)- nie jest to jakiś zdzierak,ale ogólnie do codziennego użytku ok. I ten zapach😍
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując