Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-17, 10:52   #158
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez aga019es Pokaż wiadomość
Arbuzik powiem tak, na przyszłe wakacje rowerek będzie w sam raz 🤣
Arbuzik, jak wam sprawdza się lidlomix? Mam wielką chęć na tego typu sprzęt ale nie wiem czy chce inwestować 5tys w termomixa.
Mikoma, książeczki to super pomysł. Moja ma pełno po strszaku, ale chyba muszę znaleźć konktrtne tytuły żeby się nie powtarzały i takie poprosić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Próbowałam ten pomysł wybić z głowy, ale się nie dało. I tak TZet przekonał ja do tego rowerka, bo chciała kupić jakiś plastikowy jeździk z pchaczem 🤨 a ten rowerek i tak planowaliśmy kupić ZA ROK. Nie przemawia do niej, że nie mamy piwnicy i wszystko w domu trzymamy, więc staram się minimalizować ilość gratow [emoji18]

Co do lidlomixa to długo by gadać... Ogólnie używam bardzo mało [emoji3] głównie spowodowane jest to tym, że ja bardzo duży nie mogę jeść. Drugi powód nie mam czasu szukać fajnych przepisów. Ale owsiankę robi na wypasie [emoji3] moi rodzice mają oryginalnego ☠☠☠☠☠☠☠☠☠a już jakieś 20 lat i sporo korzystałam. Później na swoim miałam pierwszego lidlomixa i non stop używałam (miałam dużo czasu, żeby gotować i wszystko jadłam) więc chałki i inne cuda niewidy. Minęło kilka lat, nauczyłam się gotować w międzyczasie klasycznie i ten lidlomix już nie robi takiego wrażenia. Korzystam z niego prawie codziennie do siekania, mieszania itd ale nie gotuje w nim pełnych obiadów.
Dostaliśmy na niego kasę, więc nie rozmyślam czy zakup udany czy nie [emoji38] z oryginałem różni się przede wszystkim tym, że ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ma super rozwinięte cookido, w lidlomixie jest około 1000 przepis na chwilę obecną ale dorzucaja.

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Hej. Mieliśmy cudowny weekend. Przyjechał mój brat z żona z którymi nie widzieliśmy się od BN 2019 przez COVID. Pogoda super. Starszak mega zadowolony. Wczoraj Mała poszła do żłobka po tygodniu choroby i co? Zeżarła 75g ziemniaczkow z brokułem[emoji33] w domu więcej niż 3 łyżeczki nie weszły [emoji23] dziś rano już miałam próbkę kupy po RD. Czas wystawić kosz na pieluchy na dwór [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ale super rodzinny czas [emoji3] fajnie, że Laura ma taki apetyt [emoji3]

Co do rowerka to wybraliśmy taki 6 w 1. Kupiliśmy go mojemu bratankowi, więc widziałam go w akcji. Jest super porządny. Najpierw jest z rączka a później po kolei różne elementy się montuje/demontuje aż stanie się biegowym. Co nie zmienia faktu, że po co mi on teraz [emoji38] a tak swoją droga to od stycznia podrożał już prawie o 100 zł... [emoji15][emoji33]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując