Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-18, 12:41   #175
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Czytam o Waszym rd i większości super idzie co bardzo mnie cieszy. U nas niestety słabo, praktycznie zero zainteresowania słoiczkami, czasami dam coś co my jemy i też bez zainteresowania. Mam nadzieje, że niedługo dostaniemy zielone światło na siedzenie w krzesełku i będzie łatwiej.

Ostatnio miałam jakieś załamanie i zmęczenie ciągłymi ćwiczeniami z M. oraz jej małymi efektami i odstawianiem od innych, ale mam nadzieję, że już będzie lepiej. Teraz mamy jakąś fazę buntu i ciągle pobudki w nocy więc zmęczenie też robi swoje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie też słabo, ale ja stwierdzam, że Leo chyba nie jest do końca gotowy więc nic na siłę. Coś tam poćlumka, podotyka i finito. Ale nie nazwę tego jedzeniem nawet w dużym cudzysłowie. Jutro kończy pół roku.
Najwyżej skonsultuję się z neurologopedą bo Młodziak miał spięte barki i to też może oddziaływać na układ mięśniowy twarzy.

I jeszcze do tego ząbkowanie mu dokucza więc no nie wróżę póki co sukcesu

My dzisiaj biwakujemy na maksa. Młody cały usmarowany batatem, ja czytam prasę. No lajcik
Czy jest w tym gronie ktoś kto w swojej historii zaliczył z dzieckiem długi lot (powyżej 8h)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując