Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-20, 10:01   #4305
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale jakoś ostatnio na nowo zaczęłam interesować się typami urody Zerknęłam pobieżnie, co tam u was.

[B]Celestine[B] potwierdzam - bardzo ładna fryzura. Miałaś kiedyś long boba? Z tyłu krócej, a z przodu dłużej? Myślę, że też mogłoby być korzystnie. Kolory ciuchów bardzo dobrze dobrane.

Krzywobuta nie wiem, na jakim typie Kibbe u Ciebie stanęło? Kolor włosów bardzo ładny. Myślę, że mogłabyś pójść w truskawkowy blond (chyba, że to właśnie ten odcień teraz masz, nie wiem, bo światło trochę zakłóca), chociaż podobno ciężko go utrzymać.

PaniAuto podobasz mi się w niebieskiej bluzce z dekoltem w serek. W bluzce ze zwierzęcym wzorem (nie mam pojęcia, co to za wzór ) również.

PaniRobot nie podobasz mi się za bardzo w tym outficie cała na biało/kremowo. U Ciebie raczej color blocking robi robotę. W zdjęciu z kapeluszem (tym ciemnym) fajnie. To zdjęcie, gdzie masz bluzkę w paski i kapelusz też super Włosy Ci pasują bardziej ciemne niż jasne.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora