Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-22, 09:01   #846
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Co sądzicie o sklepie Half Price?
Nie znam
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja miałam 35 skończone jak byłam w pierwszej ciąży. Badanie prenatalne wyszło źle, ginekolog straszyła że dziecko może być niepełnosprawne, urodził się zdrowy, a teraz biegam od neurologa, do logopedy i psychologa z nim. Ciągłe choruje, ma migdałka przerośniętego. Dla mnie rozwija się dobrze, ale to co teraz wymaga przedszkole od dzieci to szok, rozmawiam z mamami i mają podobnie. Są wysyłane z dziećmi do specjalistów. Teraz już chcą jak dziecko w zerówce aby czytało, pisało , poprawnie mówiło, a chłopcy jednak rozwijają się później. Moim zdaniem niepotrzebnie stresu dodają nauczyciele też, pewnie system edukacji coś nie gra. Strach się bać co będzie w szkole, znajome mamy mówią że siedzą z dziećmi po lekcjach, odrabiają zadania po 3-4 godziny, gdzie tu miejsce na dzieciństwo?
U nas z tymi specjalistami to jest zupełnie odwrotnie, trzeba się o skierowanie dopraszać i za każdym razem tekst, żeby iść prywatnie zarówno od rodzinnego, jak i teraz od ginekologa, mimo, że wiedzą, że kobiety w ciąży oraz dzieci w wieku szkolnym mają w pełni refundowane np. leczenie zębów czy okulistę, to bezpardonowo odradzają NFZ i jeszcze bezczelnie podpowiadają do kogo się udać. a ja mam niefajne doświadczenia, bo kupę kasy zapłaciłam za wyleczenie zębów prywatnie, po czym mi po bardzo krótkim czasie wypadły plomby.



Trzymajcie kciuki za mojego pierworodnego plis, za 3 dni egzaminy do szkoły średniej


A w ogóle to przyszłam do Was po polecenie jakiegoś smartfona, moja 5letnia Xperia X, to naprawdę zacny sprzęt, jednak bateria w niej już ledwo zipie, a aplikacje obsługuje coraz wolniej. Może macie coś godnego uwagi do polecenia ze średniopółkowców? Myślałam o marce Vivo, a Sony też ma rewelacyjną nowość Xperię 10IV, ale jeszcze nawet jej nie ma w przedsprzedaży i zapowiadają, że jak na średniopółkowca, to będzie bardzo droga, 2,5 koła. No cóż, tym Japończykom to się powodzi
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując