Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-24, 11:00   #1831
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;89230531]
Nie dziwię się, że tretinoina tego Ci nie zastępuje. Jest obecnie popularna jakaś dziwna narracja, że to środek wszystko w jednym... no nie aż taki cudowny uniwersalny na wszystko jak malują [/QUOTE]

Według mnie niestety spora część amerykańskiego yt wykorzystuje tretynoinę by wciskać kit widzom, że to od tretynoiny ma większe policzki, unieruchomione czoło itd. A propos tematu zabiegów, to nadal nie wiem czy nie wrócę do retinalu, bo no nie wyobrażam sobie przy tretynoinie Dermapenu, mezoterapii igłowej bo chyba znieczulenie by mnie wypaliło na wylot, a też pytanie co lepsze: tretynoina bez zabiegów, czy retinal z medycyną estetyczną. W ogóle czy medycyna estetyczna jest w stanie dać tyle co tretynoina? Albo czy tretynoina zastępuje medycynę estetyczną? to są pytania na które chyba nikt nie zna odpowiedzi. Bo kto będzie młodziej wyglądał, dziewczyna stosująca tretynoinę, czy ta robiąca regularnie mezoterapie, stymulatory i stosująca peelingi gabinetowe? Boję się, że stosując tretynoinę umyka mi zbyt wiele innych opcji
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując