Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 52 - Wakacyjne Bry!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-06, 15:29   #30
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Bry ☕️
K w domu, ma wolne po pracującym weekendzie, to nawet się wyspałam. Ugotował jakąś warzywną zupę krem, ostatnio idzie w zupy [emoji3] Mówi, że krem, bo jest cebula w niej, a chłopaki kręcą nosem jak widzą, oni tylko surową lubią, zresztą z wieloma warzywami tak mają, że surowe uwielbiają, a gotowane już nie bardzo.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry [emoji477]
nawet nie wiedziałam, że ma dziś padać [emoji3526] Poniedziałeczek i nowy wąteczek [emoji123][emoji219][emoji263] Ładowanie mocy na cały tydzień w toku!
Standardowo mam dużo roboty w domu, a na razie wypiłam tylko kawkę i chwilę poczytałam. Odmrażam dużo żeberek i zaraz coś z nich muszę zrobić, pewnie będą duszone. Do tego młode ziemniaczki i jakaś surówka.

Kate, wow! To w Twoim ogródku takie rododendrony? Zachwycajace.


Jasia i nic nie napisałaś? Podobały Ci się książki? Ja tylko przeczytałam "Motyl i skrzypce" i zaczęłam "Szkatułkę z motylem". Motylowe lektury z pewnością nadrobię [emoji1652][emoji123]

A teraz żeby dać przykład, zaczynam Florentynę [emoji16]

Ogólnie z kwiatowych i pszczółkowych lektur bardzo chcę jeszcze przeczytać:
[emoji219] "Pszczelarz z Aleppo" https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4912...elarz-z-aleppo
[emoji259] I "Sekretny język kwiatów" https://lubimyczytac.pl/ksiazka/9911...-jezyk-kwiatow

"Historie pszczół" czytałam i bardzo mi się książka podobała, daje do myślenia. Kolejne części kwartetu klimatycznego też za mną.Załącznik 7773462

O, to akurat mam jedną zaliczoną „Sekretny język kwiatów”, podobała mi się, ciekawa, przyjemna i wcale nie tak banalna.


Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość

O wow, to taka jaskinia? Super! Przypomniałaś mi, że też mam kilka na liście jaskiń do zobaczenia, niektóre takie wypasione, co wstęp jest płatny, więc to już nie w tym miesiącu, bo sporo innych wydatków. My w weekend chyba na wodospady się wybierzemy [emoji7]

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Piękne! I jakie duże [emoji7] Wow.
Dzień dobry.
Burzowo jakoś za oknem. Ciekawe czy coś popada czy będzie się kisić przez cały dzień.
Wstałam z jakimś nie fajnym humorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję złego humoru. Może zjedz voś dobrego na osłodę [emoji6]

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
O wow, cudo. Ja bym jeszcze chciala zobaczyć te laurowiśnie.


Ja rano byłam już u ortopedy, miał mi napisać ładne pisemko do zusu, ale napisał tak miernie ze szkoda było pieniędzy na paliwo [emoji3525]

Oj, to nie fajnie, mógł się trochę postarać dziad jeden. A Ty Evelka masz jakąś rentę teraz? Będziesz chciała kiedyś wracać do pracy?

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Bry! [emoji477]

U nas też dziwna pogoda. Ma padać, póki co wieje. Nie chce mi się iść do laurowiśni. Wczoraj spędziłam chyba z godzinę na leząco pod nimi obcinając gałęzie, które leżą na ziemi i sprzątając liście i udało mi się ogarnąć ledwo 4 sztuki. Jeszcze jakieś 30 przede mną.

Bell, tulę. [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oj to faktycznie dużo tej roboty masz. Niech moc będzie z Tobą!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując