Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2021 - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-09, 12:05   #57
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021 - część III

Cytat:
Napisane przez motyczkam Pokaż wiadomość
Może zapiekana owsianka z owocami? Mało roboty w sumie z tym.
Ja jeszcze nie daję kolacji. Po roku chyba wprowadzę bo teraz zależy mi na kp żeby jakoś to dociągnąć.

Dziś chciała zjeść przekąskę w postaci garści psiej karmy 🤭
Ja też dam kolację po roku.
Mój zjada wszystko co brat narozwala na podłodze... dzisiaj znalazł tosta z serem! I dumny z siebie pożerał. Kawałek bułki słodkiej też ma już za sobą, bo znalazł. A no i każdy napotkany karton. Serio, to dziecko kocha kartony nad życie.
Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Kalinka może np jogurt naturalny albo kokosowy z amarantusem (kupiłam ostatnio na próbę i to się okazał strzał w dziesiatkę).
Uno- matko, gdzie to pomieścić i pogodzić z mlekiem? xD jakie przerwy między posiłkami robicie swoim maluchom? Mój syn je naprawdę sporo, porcjami które wciąga sama bym się najadla, ale jak próbowaliśmy dawać mniej to domagał się więcej. Czasem się boję że mu rozepcham żołądek i potem będzie miał problemy z otyloscią [emoji28] nie wciskam mu jedzenia na siłę, ale on po prostu zje wszystko co mu podam.
U nas jest tak
8.00 śniadanie
11.00 kp
13.00 przekąska
16.00 obiad
19.00 kp
No i w nocy różnie bywa, raz jedna pobudka na KP raz dwie. Jak teraz patrze na ten harmonogram to mam wrażenie że tego jedzenia nie jest tak dużo, a mi się wydaje, że ciągle go karmimy [emoji28] a może jakbym dawała jeszcze jeden stały posiłek gdzieś w okolicach kolacji to nie budziłby się na KP w nocy [emoji848]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak sam chce jeść, to niech je. Sam ma się nauczyć głodu i sytości. Mój też tak miał że domagał się więcej, ale teraz wręcz przeciwnie i mniej je. Pewnie ma chwilowy przestój w rośnięciu u nas 2 kp, 4 kp, 6.30 śniadanie, 8.30 kp i drzemka, 11 II śniadanie, 13 kp, 14.30 czasem na śpiocha kp, 16 obiad, 18.30 kp, 22.30 kp
W dzień w sumie karmię tylko do drzemek i bardzo mi to odpowiada, bo starszak lepiej to znosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując