Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plaże nudystów/naturystów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-02, 02:46   #247
Mariusz198438
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 9
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

W Polsce ludzie nie dorośli do takich plaż i opalania się nago . Całkiem inaczej wygląda to za granicą wiem z własnego doświadczenia byłem i odpalałem się na takich plażach w Grecji i Bułgarii. I tam jest to normalne każdy opala się nago , nie spotkałem się też z taką sytuacją żeby ktoś kogoś krytykował z wygląd czy bezczelnie się gapił na miejsca intymne. U nas byłem dosłownie dwa razy na takiej plaży i nigdy więcej , nie mam problemu w żadnym wypadku z nagością chodzi między innymi o to jak na takich plażach ludzie się zachowują , np : będzie naśmiewał się z wyglądu jeśli chodzi o całe ciało , następnie co też mi się nie podobało to ludzie którzy przychodzili tylko po to żeby naśmiewać drwić sobie z tego jak wyglądają miejsca intymne kobiety a także mężczyzny tak naprawdę nikogo to nie powinno interesować . A najbardziej co mnie zraziło to dosłownie dziadki po 75 -80 lat którzy ledwo co chodzili po tej plaży a przychodzili tylko i wyłącznie po to żeby wręcz bezczelnie oglądać tylko i wyłącznie miejsca intymne zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pisałeś też że najlepiej jest się golić na zero na plażę zgadzam się z tobą w tej kwestii z tym że ja zawsze się gole więc czy to plaża , czy tak jak teraz rzeka gdzie chodzę opalać się nago nie wyobrażam sobie że można iść z dżunglą i tak się opalać
Mariusz198438 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując