Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-12, 21:40   #3006
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was już odpieluchowała dziecko? Dziś słuchałam webinaru Marioli Kurczyńskiej i wg niej 2 lata to już trochę późno.. najlepiej bo najłatwiej około roku[emoji52] Niestety to był tylko webinaru na temat gotowości dziecka i rodziny, a nie jak to odpieluchowanie zrobić [emoji52]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku nie trawie tej Pani…

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
przestań słuchać tej pani... Ona jest raczej treserem niż trenerem.
Popatrz sobie raczej na Komstę
Popieram, jeszcze polecam nowe wydanie Mamo chce kupę

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzięki [emoji846] Właśnie zagubiłam się w temacie i przestraszyłam...
A co myślicie o odpieluchowanie w 3 lub kilka dni, wyrzucamy pieluchy i obserwujemy dziecko, zachęcamy do wołania w razie potrzeby siku itd.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpieluchowalam w 3 dni, ale kumate dziecko, 2 i pół roku miała, uważam, ze pora roku nie ma znaczenia, wręcz ładna pogoda, zabawy na dworzu nie pomagają, lepiej deszczowe dni i skupienie się na dziecku, takie moje doświadczenie.

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Już się uspokoiłam i wyluzowałam z tematem. Trafiłam na niewłaściwe informacje, bo wcześniej też myślałam, że jeszcze czas. A dodatkowo Antoś już od paru miesięcy ma nocnik i np. przed kąpielą zawsze tam robi siku, czasem też w dzień woła, chociaż właśnie to się trochę uspokoiło jak przeszła pierwsza fascynacja nocnikiem[emoji39] I przez to myślałam, że coś przegapiłam[emoji18]
A dziś fizjomommy dodała też fajny materiał na Instagramie o gotowości dziecka do odpieluchowania.

Ja bym chciała w niedługim czasie się na tym skupić i odpieluchować Antosia,bo później będzie ciężko, bo.... w styczniu będzie miał rodzeństwo[emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje jeszcze doczytałam, że badania ok, to najważniejsze

My czekamy na piątki, właśnie mocno gorączkuje, chyba za mocno to coś więcej niż zęby. I w sumie dopóki ostatnie zęby nie wyjdą to się za nocnik nie biorę, u nas zawsze jest bardzo marudna, jakieś luźne 💩 Nie chce zaczynać tematu a potem się cofać

Jak tam przyjęcia urodzinowe ? my już po choć urodziny dopiero w sobotę ;-) a za rok Oliwia zaprosi pierwszym raz koleżanki

My nadal na cycu, końca nie widać ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując