Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-16, 09:16   #1348
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Teraz jak byłam w sklepie jeszcze zadzwoniła mnie poinformować, że jestem głupia

Mag ten kurier zaczął od "musisz fajnie wygladac w tych wszystkich ciuszkach, które Ci przywożę" już w pandemii, kiedy dużo zamawiałam. Typ prostego chłopa, od "bynajmniej" i "witam". Później wypisywał, żebym sie do niego uśmiechała jak przywozi przesyłki, a ja mu tlumaczyłam, że to brak poszanowania moich emocji i tego, czy mam jakikolwiek powód do uśmiechu. Ale... jak wspominałam, prosty chłop. Co ciekawe... pierwsze mce jak tu mieszkałam był do mnie passive-agressive i nie chciał dostarczać zamówień. Dał sobie spokój na rok i widzę znowu podchody
Sam ma jak to gdzieś usłyszałam piękne określenie "niechlujną aurę". Wygląda jakby przefiltrował wątrobą dużo różnych spraw przez lata. Właściwie jakby nigdy nie przestał.

Oj podoba mi się ten Wasz dzień polarny

U mnie w planach... zakupy spożywcze i wracam do diety, bo w tym tygodniu 3 pizze i litr lodów
Kciuki za weekendowy odpoczynek.

Chyba zapomniałam napisać - Ava rewelacyjne to bikini Myślę, że taki stanik sprawdziłby się i u mnie.
Mnie już kurierzy nie podrywają, ale w sumie... może to i dobrze hehe Piątkowy mnie rozbroił, bo był taki nawet trochę cute i uczył mnie płacić BLIKiem

Pamiętacie, jak pisałam, że już mnie żaden chłop tak zbytnio nie urzeka? To jednak zdarzył się cud- sąsiad się nowy wprowadził, normalny chłop jakich wielu, ale coś takiego ma, że mi kolana miękną. Czyli jeszcze nie zgorzkniałam
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując