Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-19, 20:58   #1412
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Mag dobrze słyszeć!

Mari moja jest D3 i D3+K2, Omega, Laktoferyna (ponoć podnosi ferrytynę przy anemii), Collaflex, B12 i Sanprobi. L-Karnityne mogłabym brac, tym bardziej, że u nas wszyscy zawałowcy, ale boli mnie po niej brzuch, więc zostaje omega. Jeszcze mam wit C, bo ona również dobrze gra z wchłanianiem żelaza i jakiś niacynamid mi się uchował, i cynk. Czyli w sumie zestaw wegetariańsko-anemiczny plus stawy, wysoka prolaktyna (zagrozenie osteoporozą - K2) i mieszkanie w strefie umiarkowanej - niedobór D3.
Miałam miedź na włosy, ale nie można jej brać razem z żelazem, a jedno i drugie mdli po zażyciu, więc wypada brać na noc. Olałam.
Brałam jeszcze chrom z uwagi na moje dziwne sytuacje z hipoglikemią, ale skończył się jakis czas temu. B12 i cynk to takie typowe dla wegetarian. Jeszcze z tych podstawowych jest wapń, ale odpada dla anemika bo konkuruje z żelazem. A no i Sanprobi moje.

Chłopaki biora poza tym co wymieniałam w poprzednim poście jeszcze B-complex, dobrze działa na przewodnictwo nerwowe. Czasem mam zastrzyki, czasem tabletki. Jakos tak robię te podskórne, że zero traumy. Czesto nie czują, że coś się dzieje. Wczoraj kłułam z Librelą całe towarzystwo i żadnych jęków i histerii.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-07-19 o 21:07
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując