Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile powinno się zarabiać w dużym mieście, żeby żyć na dobrym poziomie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-21, 13:29   #296
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Ile powinno się zarabiać w dużym mieście, żeby żyć na dobrym poziomie?

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dwa miesiące. Rachunek na dwie osoby. Pralka chodzi co drugi dzień bo jest mała, za to współlokator duży
Poza tym współlokator pracuje często w domu-chodzi komputer, drukarka, skaner, niszczarka. Ja tak naprawdę obejrzę po powrocie z pracy coś w telewizji i tyle. No i gotujemy w domu, czasem piekę też ciasto w weekend.Nie ma w ogóle gazu na tym osiedlu. Więc i czajnik jest z musu elektryczny. Kuchenka jest elektryczna, nie jest indukcyjna. Zauważyłam, że kiedy jestem w domu rodzinnym to woda w garnku gotuje się na gazie średnio dwa0trzy razy szybciej. U mnie to trwa naprawdę wręcz godzinami...Żarówki mamy wszędzie ledowe, energooszczędne.
Też myślę, że dużo wam wychodzi. Mieszkam z chłopakiem i zużycie mam takie jak ty z tego co mówisz a mamy po 250 zł za 2 miesiące (pytanie jak zdrożeje po podwyżkach). A co do prędkości gotowania, to ja akurat uważam że u mnie na elektrycznej kuchence gotuje się szybciej niż u moich rodziców na gazie.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując