Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-22, 10:23   #1440
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Felicja jest średnia. To nie taki filigranowy 2kg koteczek, który wygląda jak nastolatek.

Przyszła moja bluza z Vinted. Trafiłam na cwaniarę - bluza koszmarnie krzywo uszyta, golf z jednej strony 2cm wyższy niż drugiej. Wysłałam zdjęcia - ona nie widzi żadnej krzywizny. Dlatego bałabym się tam kupić coś drogiego. Problem zgłosiłam, zobaczymy.
Mnie ona wlasnie na takiego sredniego kota wyglada
Bowie jest duzy ale pod ta kupa puchatego futra bardzo szczuply - wazy tylko 6 kilo a wyglada na co najmniej dwa kilogramy wiecej moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Briogeo w ogóle fajne jest? Ja kupiłam mini peeling do skalpu Z Sephory- okropne to to, pomyłka totalna.
Ja lubie, mialam szampon, odzywke i maske Don't despair, repair, i one mi tak sobie podeszly, ale spray dodajacy objetosci, szczotka do masazu skalpu, krem do lokow i serum do skalpu bardzo lubie, mam w planach zakup maski do skalpu bo moja skora na glowie jest bardzo kaprysna.


Zlozylam kolejne zamowienie na Look Fantastic, kosmetyki do wlosow i cruelty free pasty do zebow. I dwa male zamowienia z Sephory - w jednym olejek do ust i krem do rak Fenty Skin, a w drugim kilka produktow The Inkey List (bo miesiacami byly niedostepne i nagle sie pojawily). Pora na bana na zakupy kosmetyczne, bo wydalam chyba z $300 w tym tygodniu na kosmetyki w sumie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując