Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guzek na piersi - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 15:33   #1628
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Thumbs up Dot.: Guzek na piersi - wątek zbiorczy!

1
Cytat:
Napisane przez amelkasg Pokaż wiadomość
witam wszystkie babeczki Beatka ja dopiero idę na USG w środę i też panikuje tym bardziej, że mam złamaną nogę i siedzę tylko w domku więc mam czas na rozmyślania. człowiek stara się być dobrej myśli ale to nie wychodzi... przynajmniej mnie bo z dnia na dzień guzek wydaje się być coraz większy i nie wiem czy to moja wyobraźnia czy fakt :/ ta niepewność jest najgorsza, ale pewnie gdy wynik będzie nie taki jak trzeba to na ten czas spojrzy się łaskawszym okiem :/ dlatego wdzięczna jestem za to forum bo wnosi taką nadzieję, że wszystko będzie dobrze dzięki
Wspólczuje złamanej nogi i zyczę Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Ja w zasadzie nie martwię sie tyle o ten guzek, co o konieczność przesunięcia planowanej ciąży ze wzgledu na ewentualny zabieg. Czego się jeszcze obawiam to tej lataniny po lekarzach i kosztów. Moze mi ktoś powiedzieć ile kosztuje prywatnie biopsja i ile sam zabieg wyciecia guzka? Acha...może ktoś zna doktora Tomasza Mierzwe z Bydgoszczy, ponoć bardzo dobry onkolog, ale ciężko znaleść w internecie jakies opinie na jego temat.
Pozdrawiam!
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując