Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-03, 09:33   #564
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie zauważyłam Twojego posta, ale już Ci mówię- Sephora ma magazyn gdzieś koło Pruszkowa i stamtąd możesz wszystko, co tam dostępne normalnie zamówić. A te produkty z Click and Collect są po prostu w danym sklepie i od sklepu do sklepu nie wysyłają- taka polityka. Też mi się to nie podoba, bo przecież to taka sieciówka- powinni mieć takie opcje... Szczególnie, że w porównaniu do wielu zagranicznych sklepów internetowych nie mają powalającej oferty...

Sephora ma też inne udziwnienia- kartą podarunkową nie zapłacisz za click and collect- musisz pojawić się fizycznie w sklepie.
Dzieki, Ja chyba nie jestem kompatybilna z systemem S. Cokolwiek wlozylam do koszyka na zamowienie to po zatwierdzeniu zawsze wyskakiwala mi tylko opcja click and collect..... A ja bym chciala kuriera. No i nie zawsze ludziom po drodze gonic kilkanascie km albo i wiecej po produkty. Po to chyba jest opcja kuriera aby do domu przywiozl.... Chyba sie obrazilam...moze tylko do kolejnej wyprzedazy

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wrzucam denko lipcowe, jakieś takie skromne mi wyszło
Za denko!!! musze swoje smieci wyciągnąć.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując