Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko od 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-03, 14:55   #3478
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Wiesz co ja cie nie chce namawiac bo masz swoja metode ale przy tych z facelle wystarczy robic raz dziennie test wieczorem okolo 21-22 bez picia przed okolo 3h. Ja ich nie robie dwa razy dziennie i ani razu nie przegapilam piku. Poprostu wedlug mnie robiac wieczorem nie da sie tego przegapic bo po piku owu zawsze jest po 24-36h a one sie wybarwiaja bardzo dobrze. Wydaje mi sie ze problem z slabo wybarwiajacymi sie testami = robienie testow dwa razy dziennie ale tutaj to totalnie bez sensu.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------




Jedz! Upal bedzie duzy ale zawsze mozesz np rezygnowac z czegos za to twoj parnert z rodzicami i bratem moga zwiedzac bez ciebie a ty mozesz czytac sobie ksiazke w ciueniu przy basenie z frapuccino w rece. Ja bym napewno jechala
No niema szans żebym tyle niepila wieczorem jak chodzę spać koło 21.30-22 a kolacje jemy po 20 i niepic przy jedzeniu bądź po odpada [emoji85]ja wytrzymuje bez picia 1-1,5max więc zazwyczaj po kolacji już niepije i tuz przed snem robię test. Dlatego robię rano i wieczorem wtedy mam lepsze wyniki bo czasem może być tak że tego moczu mniej wyprodukuje rano a wieczorem jest tresciwszy. Po południu niemam szans jak robić bo ciągle coś i tak się zapomina żeby wstrzymywać niepic itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora