Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miasto czy wieś - mój straszny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-12, 11:31   #22
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Miasto czy wieś - mój straszny problem

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chcą żeby te dzieci się wybiegały, w bloku nie mogą. Świeże powtórzę bez ograniczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Nom. Tak lubisz, to Twoje życie. Każdy ma inaczej. Jeden woli ciszę i spokój, inny moc atrakcji. Ja lubię czasem wyjść do miasta, ale na dłuższą metę mnie to przytłacza. Nie przemawia też do mnie tłum, ani drożyzna. Większość atrakcji kosztuje. Nie mówię, że każda.
O taki przykład z brzegu. Byliśmy kilka tygodni temu na festynie w mieście, małym mieście. Kolejki do każdej atrakcji miały kilometry. Chcesz poskakać na dmuchańcu czy innym skoczku musisz stać. Wytłumacz to dziecku,ktore nie lubi czekać
Na festynach u na wsi nie ma kolejek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale duże miasto to nie tylko kolejki do atrakcji. To jest też większy dostęp do lepszych szkół, więcej rówieśników (nie jest się skazanym na kilku rówieśników na krzyż, którzy niekoniecznie ci podchodzą, ale nie masz innej opcji), lepsza możliwość dojazdu gdziekolwiek itd.

I co z tego, że dzieci mają podwórko? Moi rodzice też mają ogromne podwórko, z dwoma różnymi ogrodami, sadem z chustawkami itd. Co z tego, kiedy nie masz się z kim bawić. Do wyboru miałam tylko dzieci sąsiadów, z którymi charakterologicznie zupełnie nie pasowaliśmy. Super fun, nie ma co.

Dlatego uważam, że jeśli ma się możliwość wybory, czy mieszkać w dużym mieście, czy w małej miejscowości w sytuacji, kiedy ma się dzieci, to właśnie dla dobra tychże powinno wybrać się miasto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując