Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miasto czy wieś - mój straszny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-12, 12:06   #25
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Miasto czy wieś - mój straszny problem

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chcą żeby te dzieci się wybiegały, w bloku nie mogą. Świeże powtórzę bez ograniczeń ;)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Nom. Tak lubisz, to Twoje życie. Każdy ma inaczej. Jeden woli ciszę i spokój, inny moc atrakcji. Ja lubię czasem wyjść do miasta, ale na dłuższą metę mnie to przytłacza. Nie przemawia też do mnie tłum, ani drożyzna. Większość atrakcji kosztuje. Nie mówię, że każda.
O taki przykład z brzegu. Byliśmy kilka tygodni temu na festynie w mieście, małym mieście. Kolejki do każdej atrakcji miały kilometry. Chcesz poskakać na dmuchańcu czy innym skoczku musisz stać. Wytłumacz to dziecku,ktore nie lubi czekać
Na festynach u na wsi nie ma kolejek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tym świeżym powietrzem to różnie bywa, zalezy jaka to wies i jaka zasobnośc i świadomośc eko mieszkańców... bo na wsi często są piece kopciuchy i takie świeże powietrze wieczorami to nieźle potrafi smierdzieć. Mam teściów na takiej 'wsiowej' wsi i tak to się kopci że hoho. śmiem twierdzić, że w moim miejskim duzym parku ze starodrzewem jest świeższe
Zgadzam sie z tym, że w dużym stopniu autorka i dorośli z małymi dziećmi powinni sobie zamieszkać tam, gdzie im będzie dobrze - dzieci - male - się raczej dostosują.

Też jeździmy na festyny i dożynki do okolicznych wsi - fajowe są
nie zabraniają tam wstępu dla miastowych
generalnie znam dobrze z widzenia okoliczne wsie i atrakcje tam, bo jezdzimy bardzo często rowerami właśnie za miasto. atrakcje dla małych dzieci cenowo sa raczej porównywalne (lody w wiejskim sklepie ciut droższe, wata cukrowa tańsza czasem), place zabaw za darmo raczej wszędzie, wejścia na tereny zielone też. Wejście do muzeum, wesołego miasteczka czy mini zoo- płatne wszędzie. głaskanie kota czy psa, ogladanie żab czy jakiegoś robactwa- wszęedzie za darmo

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

A! z atrakcji to jeszcze zwiedzanie bunkrów- bezplatne i te z mieście i ta za miastem
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując