Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-15, 13:23   #1835
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dzisiaj mnie tak kusi do niego napisać wygadałam się koledze (który swoja drogą uważam, że jest dosyć toksyczny, często mi urządzał jakieś dramy) i jest mi po tym jeszcze gorzej, czuję się jakby ktoś mnie skopał. Powiedział mi, że ani ja, ani on nie zrobiliśmy nic złego, że od tego jest fwb, więc koleś sobie czerpał korzyści, bo dlaczego nie. Nikt mnie do tego nie zmusił i skoro to akceptowałam, to znaczy, że byłam "fine with it".

Jestem teraz w jeszcze większej rozpaczy. Teraz mi myśli w głowie wirują, że no tak, moja wina, bo to akceptowałam, więc racja, że koleś nic złego nie zrobił, więc w sumie dlaczego go zablokowałam, nie ma powodu tak bardzo bym chciała, żeby tu był i mnie przytulił niech mnie ktoś zabije
No ja uważam, że katowanie się teraz poczuciem winy nic nie da ale dobrze żebyś wyciągnęła z tej historii wnioski i potraktowała to jak życiową lekcje.
Nie ma sensu tkwić w układzie fwb z kimś, z kim pojawią się 'konflikt interesów' bo to zawsze kończy się katastrofą. No taki klasyk gatunku, niestety można się było spodziewać, że on prędzej czy później kogoś pozna, a Ty pójdziesz w odstawkę.
Wróć na terapię, popracuj nad komunikacją, stawianiem granic itd żeby nigdy więcej nie powtórzyć tego schematu.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując