Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-23, 13:05   #122
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o to, ze czasami ciezko jest odmowic pomocy czy zaangazowania w jakas sprawe, wlasnie przez to, ze sie mieszka u rodzicow, wiec i tym samym ciezej ejst te pepowine odciac. Albo nie pomozesz w czyms , bo masz swoje plany, to zaczynaja robic sie kwasy na tym tle. Czlowiek nie jest wtedy taki niezalezny jak wtedy gdy mieszka sie samemu.
Tak naprawde tu duzo zalezy od tego jakie sa uklady rodzinne. U mnie jedyna "pepowina" jest to, ze mama nie ma prawa jazdy i jezdzimy razem na wieksze zakupy, zeby nie dzwigac kilka km 10 siat [emoji1745]
Sa tez rodziny gdzie rodzice nie chca zauwazyc, ze ich dziecko ma 30+ lat i ciagle traktuja jak nastolatka zabraniajac np wracac pozniej niz o 22, to wetdy jest to juz bardzo niezdrowa sytuacja.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując