Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guzek na piersi - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-08, 21:49   #1633
kropelka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Guzek na piersi - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Beatko ja za biopsję w Warszawie płaciłam 150 zł. Co do kosztów wycięcia guzka, to nie wiem niestety.
Mi tez wielokrotnie mówiono, że guzek po ciąży, lub w trakcie może bardzo dużo urosnąć. Ale słyszałam też, że może się wchłonąć. Nie wiem już gdzie leży prawda. Ja także za jakiś rok chciałabym planować dzidzię i nie wiem co będzie lepsze, usunięcie, czy zostawienie go. Porozmawiaj na ten temat z onkologiem i koniecznie daj znać co Ci powiedział.
amelkasg jestem pewna, że tylko wydaje Ci się, że guzek rośnie one nie rosną tak z dnia na dzień. Mi np. wydaje się czasem, że maleje, ale to tylko złudzenie niestety. Siedzenie w domu sprzyja głupim myślą, ale dziewczyny zobaczycie, wszystko będzie dobrze, a te guzki to napewno nic poważnego. Trzeba myśleć pozytywnie

Dziewczyny z tego co się dowiadywałam to np. w tej prywatnej klinice onkologicznej na Nowogrodzkiej 62a usunięcie takiej łagodnej zmiany kosztuję od 400 do 500 zł i czeka się ok . 1 tygodnia na taki zabieg.Prawdopodobnie zabieg ten wykonywany jest w szpitalu Damiana w którym sa wnajmowane przez tą przychodnię sale.


Mi też wydaję się , ze mój guzek czasem maleje a czasem rośnie.... tak to złudzenie!Chyba tylko na usg można to zobaczyć bo tak to się raczej tego nie da wyczuć.
kropelka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując