Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy kwietniowe 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-04, 18:50   #30
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MissAnn36 Pokaż wiadomość
Mój synek ma 11 lat [emoji16] różnica będzie spora, generalnie ta ciąża to cud[emoji3590] Szanse mieliśmy marne, choruje na endometriozę i staraliśmy się 6 lat…

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Witaj, ja tez prowadzę ciąże prywatnie oraz na pakiet medyczny, byłam najpierw w 6tc, a prywatnie u swojego docelowego lekarza w 8 tc[emoji846]

Jak się czujesz? Pamietam, ze pierwsza ciąża dała mi się mocno we znaki [emoji6]

Dzięki Ann [emoji3526] Z taką różnicą wieku to będziesz mieć dwóch/dwoje jedynaków praktycznie [emoji3526] Chociaż wiadomo, nastolatki też pod wieloma względami wymagają uwagi.

Póki co czuję się hmmmmm inaczej niż wcześniej. Najbardziej dokucza mi ciągłe zmęczenie, normalnie chodziłam spać po północy, a teraz już zaraz po pracy jestem ledwo żywa. Robiłam 10 tysięcy kroków dziennie, a teraz muszę odpoczywać po 3. Nie mam na szczęście póki co mdłości, ale trochę pobolewa mnie brzuch w dole i ogólnie czuję się taka opuchnięta. Więc ogólnie nie jest źle

Ja się właśnie zastanawiam, jak będzie wyglądało to prowadzenie ciąży z pakietu, teraz już widzę, że jest średnio z dostępnością lekarzy plus osobno się umawia na wizyty lekarskie, a osobno na USG, co wydaje mi się idiotyczne. No ale chciałabym obciąć koszty i chociaż badania laboratoryjne mieć za darmo.

Zastanawiam się też nad wyborem gina prowadzącego do wizyt prywatnych. Z jednej strony mam takiego polecanego, który pracuje na oddziale szpitala, w którym bym potencjalnie chciała rodzić, ale z drugiej to jest szpital z I stopniem referencji, więc nie wiem, czy nie poszukać jakiegoś ze szpitala o wyższym stopniu. No trudne to wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez farfarae
Czas edycji: 2022-09-04 o 18:51
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując