Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-05, 12:50   #1089
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
No Clara nie chodzi, ale staje, wiec na placu zabaw to sie tarza w kurzu i lisciach, jak przyjdzie listopad to nawet jak nie bedzie chodzic to gumowe wdzianko i jakies skarpety z podeszwami, kapcie, no cos zeby mogla na mokrym stanac. U nas te nianie to z dziecmi caly dzien na dworzu siedza wiec dzieci musza miec jakas oslone



A co do butow to starszak mial takie buly o wysokim podbiciu, ze nic nie wchodzilo, zadne kickersy, geoxy itd. Dopiero Addidasy na rzepy, ale tylko jeden model, okazaly sie ok i potem mielismy jeszcze trzy razy ten model wiekszy. A w sobote bylismy w sklepie i sobie wybral sam (Pumy ) i okazalo sie ze wszedl juz na rozmiar junior, bo tych dzieciecych nie robia 28. Rosna te dzieci.
Właśnie chodzi mi o coś takiego, a nie o typowe buty. Ja wiem, że buty to dopiero dla chodzącego bobasa.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;89339271]Współczuję bardzo. Dla mnie brak wózka to uwiazanie w domu, bo nie lubię nosidełka.
Kurcze ja moim wózkiem robię kilometry, kupiłam używany a on nawet nie zgrzyta [emoji38] podobno ta moja firma jest nie do zajechania, chociaż już kółka się ścierają [emoji23]
Oooo wczoraj TŻ babcia do nas dlaczego dziecko nie ma czapki. 21 stopni, slonce i przyjechaliśmy samochodem. TŻ się zapytał dlaczego sama nie założyła [emoji3][emoji3]

W sobotę byłam o 17 na spacerze. Jakaś kobieta jechała rowerem, zatrzymała się tylko po to by się mi powiedzieć, ze moje dziecko marznie. 19 stopni było a on długie spodnie, skarpetki, body na krótki rękaw i kurtka jeansowa. Nie wiem co miałam mu jeszcze założyć? [emoji3]


Właśnie dziewczyny, co planujecie dzieciom kupić na zimę?
- kombinezon z nóżkami
- kurtka na szybkie wyjścia
- komplet kurtka plus jakieś spodnie
- co do samochodu - poncho?

Kupiłam w H&m super jesienna bluzę misiowa, która nie jest śliska i chyba do samochodu to będę mu zakładała [emoji2955]
Co się zakłada rocznym dzieciom na zimę?


Apropo butów to na IG fizjomommy była ciekawa relacja o butach jesiennych, ma powtórzyć przegląd na zimę. Polecam, bo pokazywała buty z Deichmann i CCC a do tej pory myślałam że jedyne słuszne to primigi i emele [emoji3] ja narazie nie kupuje butów.
Słabo z oczkami a postępów gratuluję!
Gratulacje dla Laurki za postępy ja chyba też miałam delikatna diasteme u góry [emoji3]

Nie kojarzę żebym pytała o pchacze, mam w domu ale służy jako tablica manipulacyjna. Jak będzie próbował uczyc sie chodzić z nim to go schowam [emoji38]

Mój syn nauczył się dziś pościągać na szafce. Jeju oczy trzeba mieć dookoła głowy [emoji39]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja nie wiem jeszcze.
Do fotelika to w ogóle, bo będziemy zmieniać fotelik na rok, a te wszystkie poncza i otulacze to chyba tylko do łupiny? W zeszłym roku mieliśmy śpiworek dedykowany do modelu fotelika.

A na wyjścia to pewnie kurtka i spodnie tylko właśnie nie wiem co na stopy wtedy. Ale to mi przypomniało, że muszę dokupić osłonkę na nogi do wózka.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując