Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-13, 07:52   #2002
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha, no ja w sumie uważam, że pewnie by mi było lepiej tak w dłuższym ujęciu czasowym. Ale póki sobie mogę wybrzydzać, to nie uśmiecha mi się jechać i pracować gdzieś poniżej kwalifikacji. Ale też nie uważam, żeby to była hańba - ot, lubię sobie pracować w biurze i zdobywać kwalifikacje. Jak mogę, to wybrzydzam. Jak nie będę mogła, to zakasam rękawy i zasuwam.

Kqq, nie zaszkodzi się rozejrzeć za jakąś zmianą w takim wypadku. Żebyś to Ty w razie czego na swoich warunkach poszła dalej.

A co do zdalnej to ja uwielbiam, ten jeden dzień w tygodniu w biurze jest dla mnie idealny. Siadamy wtedy głównie ekipą, ogarniamy co trzeba ogarnąć zespołowo, rozmawiamy, debatujemy, jemy razem obiad, pijemy kawę. W poprzedniej firmie na zdalnej nie zdążyłam poznać swojego zespołu zanim zmieniłam dział. Ale wtedy był Covid, więc inna sytuacja. Na pewno nie chciałabym już za bardzo wracać do biura, zdalna to wygoda. Ale też 100% zdalna nie, bo potrzebuję czasem zobaczyć człowieka, z którym pracuję, być zmuszona do ogarnięcia się, pomalowania, założenia czegoś innego niż legginsy i za duży sweter

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Jutro mam blok exotic + pole dance, w sobotę tak samo. W czwartek i piątek po południu jadę mamie pomoc z przeprowadzką, bo inaczej będzie pewnie dźwigać.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora