Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-02, 08:13   #2503
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie to jeszcze już całkiem obrzydza, jeśli tę Martę wybrali na czarną owcę i połączyli sobie parę dla żartów, to zrobili to uczestniczce z dzieckiem. Naprawdę okrutne, niesmaczne i wszyscy psychologowie powinni stracić prawo do wykonywania zawodu. Chorzewska, którą lubiłam na początku, bierze za sesję 300 złotych za godzinę, mignęła mi kiedyś w "Sprawie dla reportera" i nie rozumiem tego jej parcia na szkło (zawodowo może być dobrą specjalistką, nie mogę się tutaj wypowiadać, ale co z tego, skoro postępuje tak nieetycznie). Już stąpali po cienkiej linii z Igą, która była tykającą bombą, i oby nigdy żadna tragedia się nie stała.

BTW i samego brania samotnego rodzica do programu absolutnie nie piętnuje, bo z tego co słyszałam w wersji australijskiej np. to norma, ale jak patrzę nawet na artykuły o Marcie i zrzuty ekranu z ujęć, to naprawdę jest to co najmniej chore. Nikt w ogóle nie musiał robić ujęć z tym, że pali papierosy, nie ona jedyna w tym programie, a nie pamiętam, żeby to było tak uwypuklane.
To ja jestem przeciwna braniu ludzi z dziećmi do programu. Zwłaszcza tak małymi. Jak ktos ma nastolatka to jeszcze może. W australijskiej wersji byli samotni rodzice, ale były pokazane tylko dorosłe dzieci plus jedna 15latka. Najmłodsze miało 9 lat, ale nie pokazali jej chyba ani razu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując