Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogeria Hebe - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 21:53   #1246
brightwitch
Zakłócenia na linii serca
 
Avatar brightwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Drogeria Hebe - część III

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Czy któraś zgłaszała może dziś na infolinii, że brakuje stacjonarnie nagrody? Ja dziś próbowałam zgłosić na mesengerze. Już raz zgłosiłam bez problemu. A dziś musiałam podać w jakich drogeriach byłam i o której godzinie. I oni będą to weryfikować teraz do 14 dni czy faktycznie tego produktu nie było [emoji849][emoji1787][emoji1787] już więcej chyba nie gram bo na paliwo wydam więcej niż warta ta nagroda [emoji1787]

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Ja dziś zgłosiłam też przez messengera i ta sama sytuacja. 5 drogerii w mieście wojewódzkim i ja mam teraz jeździć po wszystkich, żeby odebrać nagrodę za 20 złotych. Żenada. Jeśli tu i tu nie ma, w pozostałych sklepach mi apka pokazuje, że dostępność do 2-3 dni, to mnie się naprawdę nie opłaca marnować benzyny albo wydawać na bilety (i przy obecnych cenach biletów, objechanie kilku sklepów będzie mnie kosztowało więcej niż 20 złotych). Po tych ich odpowiedziach to się czuję jak naciągaczka jakaś...

Nie wiem nawet, czy to durne podejście do klienta bardziej mnie śmieszy, czy wkurza. W każdym razie miałam naszykowane do kliknięcia zamówienie w apce Hebe, ale cóż - pójdę wydawać pieniądze w innym sklepie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez brightwitch
Czas edycji: 2022-10-11 o 22:02
brightwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując