Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-30, 15:47   #1736
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Miała podejrzenie wirusa RSV. Testy na RSV wychodziły negatywnie, ale w szpitalu mówili, że objawy są typowe dla tego wirusa tj. spadek saturacji, specyficzne szmery w płucach. Najgorsze, że córka nie miała gorączki, tylko zaczęła sapać, a ja zwalałam na katar i ogólnie chore gardło. Rano była osłuchiwana przez pediatrę i miała stwierdzone zapalenie oskrzeli. Wieczorem lecieliśmy do szpitala i już było zapalenie płuc. Groziło jej niedotlenienie. Przez tydzień była podłączona do tlenu. Ale wszystko skończyło się dobrze. To były najgorsze chwile w moim życiu. Człowiek bardziej docenia to co ma po takich zdarzeniach.
Dobrze, że to minęło.


Ja jesienią i zimą lubię ten pastelowy odcień błękitu, który jest charakterystyczny dla tych pór roku.
Kiedyś wchodzę z sunią do parku, a tu śnieg zaczął padać- bajecznie

Byłam wczoraj z koleżankami na urodzinach jednej z nich, później poszłyśmy potańczyć, a dzisiaj od rana mam taki katar, ból głowy i czuję się grypowo
Jeszcze jutro okres dostanę

Ale dzisiaj było pięknie. Mimo że się źle czułam poszłam z psiną na pola i wróciłam przez park. W polach na pełnym słońcu gorąco, założyłam letnie buty, krótki rękaw i letnie spodnie.

Dalie jeszcze kwitną, a muszę je wykopać na zimę. Kiedy?

Kupiłam tamborek. Mam zamiar spróbować zacząć haftować I jeszcze druty kupię. Haftujecie / robicie na drutach?

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2022-10-30 o 15:49
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując