Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-01, 00:48   #1569
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLIX

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A wy naprawdę robicie zakupy w zwykłych kasach? Nie wyobrażam sobie stać w kolejce z dziadkami. Dosłownie w ciągu 2 lat może że 3 razy robiłam zakupy w zwykłej kasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie w biedronce nie ma samoobsługowych więc nie mam wyjścia, a jak jestem w sklepie z samoobsługowymi to zależy, jak mam jakieś produkty które trzeba ręcznie wbić typu owoce czy pieczywo to wolę iść do zwykłej, poza tym wkurza mnie to że mając wózek nie mogę sobie odrazu wsadzić do niego większych rzeczy tylko trzeba to najpierw dawać tam gdzie zeskanowane a potem znów przekładać do wózka, no i w sumie to nie wiem nawet jak wyglądałaby sytuacja gdybym miała większe zakupy które by mi się w tym miejscu nie zmieściły?


ja dziś w B nie byłam ale najpierw rano jak jechałam do pracy to jak się dojeżdżało do B to była droga przyblokowana bo co 2 auto skręcało do sklepu a trzeba tam auta z naprzeciwka przepuścić i jak rzuciłam okiem to pełno aut, później znajoma była to mówiła że też i ludzi pełno i parking zapchany, ale też blisko jest cmentarz to i pewnie co niektórzy byli na zakupach przy okazji lub zaparkowali pod B i poszli na cmentarz bo tam w sumie kojarzę że dość mały parking jest
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując